Ünlü şarkıcı Lady Gaga, yakın zamanda fibromiyalji ile acılı mücadelesini başlattı

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, yakın zamanda fibromiyalji ile acı dolu mücadelesini başlattı. Gaga kronik ağrısını açtı ve bir dizi Instagram yazılarında ağrılarını hafifletmek için benimsediği yöntemlerden bazılarını paylaştı.

Gaga’ya göre, kronik ağrı hakkında konuşmak kolay değildir, ama birisi bunu yaptığında, onunla yaşayan çok sayıda insanı rahatlatabilir.

Instagram üzerine iki araba görüntüsü yayınladıktan sonra kronik ağrıyla kavgasını açtı.

Lady Gaga 
“Bir önceki yayına yanıt olarak empati, itiraflar ve kişisel acı hikayeleri ile çok bunaldım, diye düşündüm cehennem.” Belki de son beş yılda kazandığım bazı kişisel ilaçlarımı paylaşmalıyım ”diye yazmıştı.

“Ben empati, itiraflar ve önceki yazıma cevaben kronik ağrı kişisel hikayeleri ile boğulmuş, ben son beş yıl içinde edinilen kişisel ilaçlar bazılarını paylaşmak olabilir kabus düşündük. 
Beden ve her durumu farklıdır ,

Doktoruna danışmalısın, ama ne işimiz var? Vücudum bir spazm içine girdiğinde, gerçekten yardımcı olan bir şey kızılötesi saunadır. Bire yatırım yaptım. Kutunun büyük bir şekli vardır, düşük bir tabut şekli ve hatta elektrikli battaniyeler gibi.

Ayrıca bir kızılötesi sauna odası ya da biri olan homeopatik merkez için topluluğunuza bakabilirsiniz. Bu tedaviyi, ısıya hapsedilmiş gümüş marley acil battaniyeleriyle birleştirin ve detoksifikasyon ve kilo kaybı için çok ucuz, tekrar kullanılabilir ve etkilidir.

Sistemimi aşırı ısıtmamak ve daha fazla inflamasyona neden olmamak için, çok soğuk bir banyoya, bir buz banyosuna (buna katlanabiliyorsanız, buna değecektir) veya en çevre dostu bir şekilde dondurucuda (veya dondurulmuş bezelye) birçok yeniden kullanılabilir şişeyi tutmaktır. ‘n havuç’) ve vücudu her türlü acı içinde sar.

Umarım bu sizin bazılarınıza yardım eder, tutkumu, çalışmayı ve sevdiğim şeyleri yapmaya devam etmeme yardım edin, hatta yataktan çıkamadığımı hissettiğim günlerde bile. Seni seviyorum ve tüm olumlu mesajlarınız için teşekkür ederim. “

İlk fotoğrafta 30 yıllık şarkıcı “Bad Romance”, elektrikli battaniyeye sahip kızılötesi saunada görülüyor.

Kronik Ağrı Enstitüsüne göre, “kronik ağrı bir yaralanma veya akut hastalık ile başlar.” Bu acı altı aydan fazla sürerse – bazen yıllarca sürebilir – kronik olarak kabul edilir.

“Hastalar korku, sinirlilik, anksiyete ve depresyonun bir kombinasyonunu bildirme eğilimindedir ve hastalar da yaşam için yönlerini kaybetmiş olduklarını ifade ederler, sıkışırlar. Bu sorunlar, kronik ağrıyla yaşadıklarında yaygındır” diyor. . ‘Kurum.

Aktris “Amerikan Korku Hikayesi” de bir başka Instagram fotoğrafını yayınladı, bu sefer acıya eşlik eden hayal kırıklığı hakkında konuşuyor. 
“Kronik acı veren sinir bozucu bir gün geçiriyorum, ama bu kadar zeki ve güçlü kadınlara sahip olmaktan çok mutlu oluyorum, ayrıca Joanne ve onun güçlü yanlarını düşünüyorum ve gün biraz daha kolaylaşıyor, ve benim tarafımda @wanaynay var.” Hey kız, kalkarsak daha kolaylaştırabiliriz “diye yazdı.

Birçok Lady Gaga taraftarı, özellikle de kronik ağrıyla karşı karşıya kalanlar, şarkıcıya açık olmaları ve günlerini yapmalarından dolayı teşekkür ettiler. Onlarla özdeşleşmiş durumlarına daha fazla ışık tuttuklarını ve onlara fibromiyalji ile mücadelelerinin üstesinden gelme gücünü verdiklerini hissettiler

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!