Fibromiyalji hastalığına yakalanmaktan çok bıktım

Porno: Heather Morris

Fibromiyalji hastalığı gibi kronik bir hastalığa sahip olmanız, özellikle benim gibi onunla bir çok başka şeyiniz olduğunda, sizin üzerinde bir etkiye sahiptir.

Yukarı ve aşağı gider ama asla kaybolmaz, en azından benim için yapmaz. Şu anda daha önce hiç olmadığı kadar kötü olduğu söylenmelidir. Benim fibromiyalji hastalığımdaki ağrı seviyem beni o kadar ileri götürdü ki benim olumlu bakışım bile acı çekiyor.

Fibromiyalji hastalığından sıkıldığım için çok hastayım.Çok kaçış yolum, aldığım hayalimdir ama şimdi fibromiyalji hastalığının acısı rüyalarmı büküyor ve bugün ondan bile kaçamıyorum.

Ağlamak için çığlık atmak istediğimi çok uyandırıyorum. Yatağa gittiğimde yaptığım gibi uyandığımda çok yoruldum. Rölyef bu günlerde benden kaçıyor gibi görünüyor.

Daha fazla egzersiz yapın, öyle diyorlar. Her hareketin, fibromiyalji hastalığından bir ağrı başlangıcı vermek istediğini yapmasının ne kadar zor olduğunu bilemezler. Her hangi bir mesafede yürümek, omurganızı sanki ayrı düşüyormuş gibi hissediyor, parçalanıyor ve parçalanıyor. Yapabileceğim şeyi yapıyorum, kısa mesafeler yürüyor, bacaklarımı sandalyede kaldırıyorum ama zor. Keşke başkalarının ne kadar zor olduğunu anlayabilseydim.

Kilo ver. Ben gerçekten deniyorum. Olması gerektiği kadar aktif olmaksızın, yapmak çok zor bir şey. Hastalıktan sonra ortaya çıkan kilomun daha da kötüleştiğini biliyorum. Kendim imajımı da kötüleştiriyor, bu da hiçbir şeye yardımcı olmuyor. Keşke onu kaybedebilirdim ve çok uğraştım, ama benim gibi yavaş bir süreç.

İlaçlarını al Yapacağım söz veriyorum, yapmamı söyledikleriyle aynı şey, ama yeterli değil. Onları kaybettim ve günü toprağa bir topun içinde kıstırmamak için şanslıydım, bu yüzden yardım ettiklerini biliyorum, ama yeterince yapmıyorlar.

Hayatımı geri vermeme yardımcı olacak bir şeyler olmalı. Elbette depresyonla mücadele ediyorum. Vücudunuzun her zaman incinmeyen bir parçası olduğunda, depresyonda da olabilirsiniz. Ben bununla çalışanların, insanların bize karşılık gelen krediyi vermesinden çok daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Semptomlar yaşamadan bile yiyemiyorum. Bir şeyler yerim, beni banyoya koşturuyor. Yaşamın bir yönü, fibromiyaljinin veya birlikte var olan koşulların çok sayıda dokunuma değinilmemesidir.

Ne olursa olsun, onunla birlikte gitmek için zararlı bir etkisi vardır. Semptomlar birbirini besler, her biri başkalarını kötüleştirir. Olumlu bir tutum sergilemeye çalışıyorum. Bunun olacağını biliyorum ve daha iyi hissedeceğim, ama o zaman bile iyi hissetmeyeceğim.

Benim iyi büyülerim var, ama o zaman bile hala fibromiyalji hastalığı, depresyon, mide problemleri, vb. Bununla birlikte, daha fazla şey yapabildiğim ve daha fazla keyif alabildiğim zamanlar daha iyidir, fakat bu arada ne yapabilirim? Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak yıprandım.

İyi günler olmadıklarını ve rahatlamanın bulunabileceğini umuyorum. Bunun beni almasına izin vermemeliyim, her zaman bir umut olduğuna inanıyorum, ama şu anda bu çok zor. Bunun da gerçekleşeceği fikrine dayanmalıyım. Umarım çabuk olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!