Çoğu zaman neden kimse A’nın fibromiyaljiden muzdarip olduğunu anlamadığını merak ediyoruz.

Fibromiyalji bir olarak bilinir   “görünmez hastalık”  , böyle bakın veya onlara algıladıkları yok kas ağrısı, parestezi, kramp, baş ağrısı, baş dönmesi, hafıza kaybı, zihinsel bloklar, anksiyete ve diğer belirtiler  kimse ama hastayı, bu ne hastalar ise ile   fibromiyalji   (takıntılı hasta kendi sağlığı hakkında ve kimin umurunda hypochondriacs olarak kabul edilmektedir için hiçbir neden).

Ayrıca, sadece dikkat çekmeyi ve her şeyin merkezi olmayı amaçladıklarına inanılmaktadır.

Laboratuar çalışmalarının normal bir sonuç verdiğini ve ilacın henüz hastalığın nedenini ya da anladığını göstermediği, iyi görünmesini ve iyi görünmesini isteyen sağlıklı insanlar olduğu anlaşılmalıdır.

Hastalar, semptomları fark etmeye başladıklarında, doktorlar ve herkes çok iyi görünüyorsa, neden kendilerini kötü hissettiklerini anlamıyorlar.

Kendi algılarınızdan, acılarınızdan ve diğer semptomlarınızdan şüpheniz olduğundan emin olun.

Doktorlar, aile ve hasta “hasta olamaz, harika görünüyorsanız, kafanızdaki her şey” dediğinde bu kuşkuları gündeme getirecek ortam Bu, hastanın işlerini, görevlerini ve aile hayatını normal olarak devam ettiremeyecek kadar kötü hissetmesini sağlar. ve hasta stres, anksiyete ve depresyon biriktirmeye başlar. Her gün daha da kötüye kilitlenerek acıyı ve rahatsızlığı gizlemeye başlarlar.

Acı çekilmezken fiziksel veya zihinsel olarak daha fazla dayanamayacağınız ve başkalarının, meslektaşlarının, arkadaşlarının, doktorlarının ve hatta ailenin yanlış anlaşılma ve güvensizlik yaşayacağınız bir çaresizlik halini alacaksınız.

Fibromiyaljden muzdarip olursanız, bir noktada kendinizi kuşku duyduğunuza ve devletin size abarttığınızı düşündüğüne dair güvenilen insanlara güvenirsiniz.

Bu yüzden hastalığı iyi tanımak ve bir kimsenin tartışmaya girmeden veya üzüldükten sonra (bu kriz ve nüksetme nedeninde) bizim inancımızı ezberlemek uygun olduğunda uygun şekilde cevap verebilmek için iyi bilgilendirilmemiz çok önemlidir. “ve herşeye sertlik ve güvenlikle cevap vereceğimiz soruları, soruları ve tavsiyeleri, yalan söylemediğimizi ve orada görülmese de bir gerçekliği yaşadıklarını biliyorlar.

Biz sadece fiziksel acı ve diğer birçok semptomdan muzdarip değiliz, aynı zamanda, acı çekebildiğimiz şeyin gerçek olduğunu sürekli olarak ikna etmemiz gerekir.

Uygun bir teşhis ve uygun tedaviye sahip olmak da çok önemlidir. Güvenilir kaynaklardan güvenilir bilgi almak ve hatırlamak için, mucize çözümleri yoktur.

Yararlıysanız, başkalarına yardım etmeyi paylaşın 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!