YENİ TEST FİBROMYALJİLERİ TEDAVİ EDER

Kan testinde klinik bir çalışma için fibromiyalji hastalarını arıyorlar.

Fibromiyaljiden muzdarip ağrı, uyku bozuklukları, depresyon, hafıza ve düşünme problemleri ile başa çıkmak anlamına gelir.

Böylelikle, hastalığın geçerliliğinden şüphe duyan arkadaşlar, aile ve tıp camiasının şüpheciliği olabilir.

Küçük anlaşılmış ve sık sık yanlış teşhis, fibromiyalji Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine göre, nüfusun yaklaşık% 2’sini etkilemektedir.

Bu sayı o 10 milyondan fazla Amerikalı, ya da nüfusun yaklaşık% 6’sını etkileyen demek başkaları tarafından ele alınmıştır, Dr Bruce Gillis, Epicogenética kurucusu sınav FM / kanı geliştirilen biyomedikal şirket söyledi. Teşhis edilmiş fibromiyalji.

Nedir

Fibromiyalji, vücuda veya lokalize alanlarda kaslarda ve eklemlerde yaygın ağrı ve hassasiyet ile karakterize edilen kronik bir hastalıktır sık ​​baş ağrıları, kötü uyku, huzursuz bacak içeren veya bacaklar, uyuşma kramp veya karıncalanma diğer belirtiler, birlikte

Gillis, kurbanlar arasında kadınların yaklaşık% 60’ını ve erkeklerin% 40’ını etkilediğini söyledi.

Gillis, yüzlerce yıldır fibromiyaljinin yanlış yorumlandığını söyledi. Hastalar – çoğunlukla kadın – nevrotik olarak etiketlendi. Yüzyıl önce kadınlar kurumsallaştırılabilirdi. Gillis, 1970’lerde doktorların tedavi için Valium’u reçete ettiğini söyledi.

Daha önce bir hastadan ziyade bir sendrom ya da semptom kümelenmesi olarak sınıflandırılan Gillis, daha önce fibromiyalji hastalarını tedavi etmenin özel uygulamasındaydı.

Gillis, fibromiyaljiyi test etmek için birçok hastanın “dışlama testleri” için doktorları ziyaret ederek üç ila beş yıl geçirdiğini söyledi. Örneğin, lupus ya test edildi ve atıldı ya da romatoid artrit yanlış teşhis edildi.

California Üniversitesi, Los Angeles dahil olmak üzere büyük tıp üniversitelerinin yardımı ile; Chicago School of Medicine ve Harvard Medical School’daki Illinois Üniversitesi FM / a testini geliştirdi.

Bu hastalarda var olduğu belgelenmiş olan beyaz kan hücrelerinin spesifik anormalliklerinin varlığını tanımlayarak fibromiyaljiyi teşhis edin. Test FDA uyumlu ve 2013 yılında tanıtıldı.

Test bir onstan az kan gerektirir. Gillis, bağışıklık sistemindeki beyaz kan hücrelerinin kromozomlarına ve sitokinlerin hareket kalıplarına bakmaktadır.

Fibromiyaljisi olan hastalar bu proteinlere göre düzensiz bir paterne sahiptir. Sağlık hizmeti sağlayıcıları, Medicare tarafından kapsanan ve sıklıkla sigorta ile yapılan testi talep edebilirler.

1) Ben fibromiyalji 2 var) ve nasıl fibromiyalji geliştirilen ve neden 3) fibromiyalji için doğrudan bir tedavisi yoktur ???: “Ben Önümüzde fibromiyalji bilimsel bilginin önünde yer alıyoruz ve hastalar için bu kritik sorulara cevap düşünüyorum “Gillis dedi.

Kampanya 250

sadece araştırmak Fibromiyalji nedeni, fakat etkili bir tedavi geliştirmeye çabası içinde, Kampanya FM / ücretsiz testine 250 250 000 gönüllüler arıyor.

Fibromiyalji özgü bir aşının klinik araştırmaya katılmayı seçebilir olumlu tanı alacak hastalar Fibromiyalji ilgili semptomları hafifletmek için deneyin.

Çalışma, bir FM aşısı üzerine yaptığı araştırmada ortak pazarları ve DNA özelliklerini araştıran Massachusetts General Hospital / Harvard Tıp Okulu’nda Immunobiology Laboratories’in direktörü Dr. Denise Faustman tarafından yönetilecektir.

“Fibromiyaljisi olan insanların artık başkalarının duyduğunu duymalarına gerek yok,” Hepsi kafanızda “veya” Mükemmel görünüyor. Gillis, “Bağışıklık sistemini iş yerinde göremezsiniz.” Dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
error: Content is protected !!