Fibromiyaljinin farklı aşamaları (son adım şok edici …!)

Birçoğumuz .. hepimizin geçmişte bir noktada ortak … .. fibromiyalji fibro-MI-ağrıları bir noktası var, çünkü son ya da daha bu site ve diğer toplandı .. fibromiyalji olduğumuz söylendi. Fibromiyalji bir kişinin eklem, kaslar, tendonlar ve diğer yumuşak doku ve falan filan beden ve ağrı boyunca uzun süreli ağrıyı sahip olduğu bir sendromdur, aşk için .. Gerisini biliyorsunuz Tanrı’nın her gün yaşadığına göre … daha fazla bir tanı var ve hepimiz bir bütün olarak gruplandırılmalıyız, önlemler olmalı ve bu yüzden… ..

1. Seviye:

Fibromiyalji, yakın zamanda daha fazla ağrı ve yorgunluk yaşadıklarını, neler olduğunu bilmediklerini, ancak canınızı sıktığınızı ve yorulduğunuzu fark ettiler. Hala işe gidebilir, yine bunu yapabilirsin. Gün boyunca, ama bir şeylerin doğru olduğunu biliyorsunuz … bir sonraki rutin tıbbi muayeneniz sırasında açılacak bir şey.

2. adım:

Çok fazla acı çekiyorsunuz, bazen bir Advil veya Ibuprofen alıyorsunuz ya da her neyse .. daha önce fibromiyalji teşhisi konduğu için biraz rahatlatıyorsunuz ve bunun bir şey olduğu gerçeğini kabul ettiniz. Yaşasın, çok fazla acı çekiyorsun ve neredeyse her gün tükeniyor … ama çoğunlukla devam etmek ve bir iş tutmak için, her zaman etkinliklere gidebilir, arkadaşlarla zaman geçirebilir ve bir şeylere sahip olmayı seversin olanlar … ve iyi bir zaman …
Adım 3:

Sürekli acı çekiyorsunuz, sürekli yorgunsunuz, sık sık değilsiniz .. Normalde çalışabiliyorsa merak ediyor ve işe yaramıyor. Bir zamanlar geçirdiğimden daha fazla enerjim var. . işten eve git ve yapabileceğin tek şey dinlenmedir .. arkadaşların ve sen isteklerimi düşürmek zorundasın … hiç enerjin yok ve yarın dinlenmelisin … bu aşamaya geri dönün daha yalnız hissetmek için … ve daha fazla insan, çok fazla şikayet ettiğinizi düşünmeye başlıyor. Ve bu adım uzun bir süre hatta yıllarca sürebilir …
Adım 4:

Her zaman acı çekiyorsun, iyi günler azdır … onun hastalığından daha fazla hasta olması için yaptığı çağrı bile … daha iyi bir gün yatağında .. Günün tadını çıkarın ve mümkün olduğu kadar, son haftalarda bıraktığınız tüm şeyleri yarına koymanız için … bunu ödeyeceğini bilerek .. ay sonuna kadar bile olsa bile… yol .. çünkü sonunda bir şeyler yapmak için yeterince iyi hissettiriyor! O zamanlar arkadaşlarınız sensiz planlar yapar, zaten onların mazeretlerini bilirler ve% 99’u pozitif, hayır diyorsunuz .. bu yüzden artık sormaya bile zahmet etmeyin … aileniz kullandığını düşünmeye başlıyor. mazeret olarak fibromiyalji bir şeyler yapar .. 1-3 adım bu şeylerden bazılarını yapabildikleri için Fibromiyalji ile bile, şimdi yapamazsınız … tabii ki teşhis etmek için her şeyi kullanıyorsunuz … yalnız, yalıtılmış, endişeli hissediyorsunuz .. duygusal, üzgün ve iyi.Kendini yalnız hissediyor musunuz? Bu adım yıllarca da sürebilir.
Adım 5:

Şimdiye kadar vurulmuş ya da işten çıkmış olan, sürekli sakatlık ve ne kadar sürdüğü ile ilgili sorular soruyorsunuz .. insanların çoğunluğunun beklemesi 3-6 ay kala tapas diyecek… Herkesin korku hikayeleri reddedilir ve yıllar boyu sürer … Sona erdirmek için uğraşırsınız .. belki birisi yardım etmek için harekete geçti ya da biriyle yaşadı kurtarın … gününüzü bir çok yatakta geçirin .. ama yine de bir gün içinde iyi bir günün avantajını elde edersiniz .. acı çekiyorsunuz, çok acı çekiyorsunuz .. çok ağlıyor … Kendi cildinde bir mahpus gibi hissediyorsun … bu kez ve davet edilmek için her zaman iyi hissettiren arkadaşlarına açıkla, gitse bile … haftaya birkaç şey davet et,sonra şeyler her zamanki gibi geri gelecektir .. yatakta ağlayarak döşeme .. yalnız hissetme duygusunu hissetmişim..misunderstood … ve diğer insanlarla ilişki kurabilen insanların iyi bir his teşhisi kondu … fibromiyalji değil .. sadece her zaman .. ve onların arkadaşlarının ve ailesinin bunun gerçekten ne olduğunu görmesini istiyorlar … adım yıllarca sürebilir ..adım yıllarca sürebilir ..adım yıllarca sürebilir ..
6. Adım (son adım):

Fibromiyalji ile ilgili yeni gelişmeleri takip etmeye çalışın, bir tedavi bulmaya daha yakın olduklarını umuyoruz … arkadaşlarınızın çoğu orada değil .. yapacak şeyler var .. ve siz ? Peki .. dinlenmelisin, çünkü Vakumlu geliyorsun! Bu noktada bunalmış hissetmek kolay, çünkü işler etrafa yığılıyor … faturalar, kıyafetler, bulaşıklar, vs … aslında her gün birazcık … seni zorlamıyorsun ki seni hissetmiyorsun günlerinde olduğu gibi yatakta kayboldu .. kendini suçlu hissediyorsun .. çok suçlu … evin içinde kendi ağırlığını nasıl çekeceğini biliyorsun … çocuklarınızla, eşinizle ya da aile üyelerinizle birlikte her zamankinden daha fazla .. kumaşlar, içecek soğuk, yiyecek, battaniye vb. Bunu güzel bir şekilde yapmaya çalışırlar, ama yine de bir yük gibi hissettirir … Ben bir şey hatırlamıyorum .. hatta önemli tarihler .. doğum günleri, yıldönümleri, okul etkinlikleri, vb … sadece hatırlamıyorum değil .. sen unuttun bir şey söylemeye başladığında ‘gezegenin hala hayatta olduğu bir cümle… ne söyleyecekti … (dikkat eden ve ilk olarak ne hakkında konuştuğumuzu bize söyleyebilen birkaç kişi için şükür). Bu aşamada fibromiyalji hakkında daha fazla bilgi sahibi olun, kendi doktorunuz ve yeni bir ilaca gelince derinlemesine gülün … .. aynı egzersizle daha önce olduğu gibi aynı sonuçları ..% 100 yardımcı olur. .. Hiç işe yaramadığından emin değilim … ama devam et …
tüm aynı tedavi … kötü günlerde başkalarına yardım etmek için pozitif kalmaya çalışmalıyız, bu yüzden kötü günlerimiz olduğunda iyiliğe geri döneceğiz.Ve uzun bir yol kat eder .. birini sevmekten korkma fibromiyalji … en büyük kalplerimizden bazılarına sahibiz. . çünkü tüm insanlar yanlış anlaşılmanın nasıl bir şey olduğunu bildikleri için … okumaya hazır olduğunuz için teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
error: Content is protected !!